Provádíme návrh a instalací sítí od kabelů a Wi-Fi routerů,  přes aktivní síťové prvky až k zabezpečení sítě.

V současnosti skoro nikdo nemůže pracovat, studovat, nebo být v kontaktu s rodinou pokud není na síti. A bude ještě líp, až se nám zdigitalizuje státní správa. 

 

Jednoduché, domácí sítě, kdy je zpravidla potřeba připojit několik zařízení v domácnosti do sítě, zvládneme vyřešit bez dlouhých příprav. Většinou se v těchto případech používají sítě bezdrátové. Stačí zavolat k nám na servis a dohodnout se s technikem.

 

Složitější projekty 

U složitějších sítí je třeba vše dobře rozmyslet a navrhnou, aby bylo připojení uživatelů do sítě pro práci dostatečné a stabilní.

Návrh

  • Na základě vašich požadavků a možností vám připravíme optimalizovaný návrh počítačové sítě. S přihlédnutím na alokované prostředky vybereme vhodné a kvalitní síťové komponenty splňující vaše požadavky.

 Realizace

  • Instalaci kabeláže nejčastěji provádíme v kooperaci se stavebními firmami, které prostory klienta připravují, je vždy lepší se předem dohodnout do jakého místa je potřeba zajistit rozvod kabeláže a v jakém rozsahu. Pokud se instalace kabelů dohodne včas, šetří se tím náklady na instalační práce.
  • Existuje mnoho způsobů, jak instalaci sítí realizovat, je třeba vždy vybrat konkrétní řešení podle možností daného místa instalace a podle jeho dalšího užívání.
  • Po instalaci je síť vždy zkontrolována a proměřena.

 Správa sítí

  • Správa sítě zahrnuje péči o všechny systémy v počítačové síti, nákupy a instalace vhodných síťových prvků a poradenství v IT.
  • Ideálních výsledků lze dosáhnout pouze komplexní správou ICT, kterou vám rádi zajistíme.

 

Pavel Bret

Je vás víc a chcete být všichni online? Zasíťujeme vás ...

Pavel Bret