U nás

U nás

Nefunguje? Dovezte to k nám, my se o to postaráme.

Číst více...

U vás

U vás

Nejde to? Balíme nářadí a jedeme k vám, stačí říct. 

Číst více...

Vzdálený servis

Vzdálený servis

My tady a vy kdekoliv. Společně to opravíme. 

Číst více...

Poskytujeme servis IT v našem servisním středisku, u zákazníka v místě instalace, ale i vzdáleně.

 

Co servisujeme ?

Servisujeme veškerou IT techniku bez ohledu na to, kde byla pořízena, jaké je její stáří, kde se nachází či jaké chyby vykazuje. Při servisu dbáme na kvalitu odvedené práce a vždy se snažíme, aby oprava byla pro zákazníka co nejekonomičtější.

Kromě servisu v našem servisním středisku poskytujeme i kompletní správu IT našim smluvním klientům, takový klient se pak nemusí o IT starat vůbec, jeho chod je naší starostí. Více o této službě a jak se stát naším klientem se dozvíte na stránce ICT

 

Kde servisujeme?

Servis u nás: Servisním místem pro servis u nás je naše servisní středisko v Praze 4, opravíme tady techniku, kterou je možné k nám transportovat, a která nepotřebuje pro zdárnou opravu specifika spojená s místem instalace. Na žádost zákazníka zajistíme odvoz techniky do našeho servisního střediska a po opravě zpět k zákazníkovi.

Servis u Vás: Naši technici vyjíždějí k zákazníkům do místa instalace. Takový servisní zásah je sice nákladnější, ale povaha některých závad opravu v místě instalace vyžaduje. Servis v místě instalace je pro zákazníka pohodlnější, ne vždy však ekonomický. Některé závady nelze v místě instalace opravit jedním servisním výjezdem.     

Vzdálený servis: Ekonomickou a čím dál častěji využívanou variantou servisu je takzvaný vzdálený servis, technik se k Vašemu zařízení připojí vzdáleně. Servisovat můžeme Vaše zařízení ať jste kdekoliv, podmínkou je ale připojení k internetu. Tímto způsobem nelze servisovat závady, kdy je potřeba výměna součástek - tedy technik se šroubovákem v ruce.

 

Droid, servis

Volejte, pište, obratem pro vás najdu volného technika.
  
+420 241 021 996