Servis prováděný na dálku má hned několik výhod. Diagnostiku a opravu provedeme vzdáleně. Náš technik je rychle tam, kde ho potřebujete. Pomůže Vám, ať už jste kdekoliv. Levně, bez účtování dopravy směrem k Vám a bez Vaší cesty do servisu. Navíc, soukromí i svá data budete mít celou dobu pod kontrolou.

Co lze řešit vzdáleně

Diagnostika a celková inspekce Vašeho počítače nebo notebooku. Instalace periferií, jejich ovladačů a řešení problémů s tím spojených. Zrychlení startu operačního systému a celková optimalizace běhu Windows. Odvirování, odstranění Adware, Malware, Spyware a dalších forem škodlivého softwaru. Zálohování Vašich důležitých dat, instalace aktualizací, konfigurace systému, řešení a oprava chybových hlášení. Instalace VPN a dalších nástrojů pro HomeOffice a vzdálenou práci obecně. Nastavení WiFi routerů a konfigurace sítě. Servis provádíme na všech podporovaných verzích operačního systému Microsoft Windows.

Co vzdáleně nevyřešíme

Počítač, notebook, nebo jiné zařízení bez funkčního internetového připojení. Problémy hardwarového rázu, které vyžadují fyzický zásah technika.

Bezpečnost připojení

Bezpečnost Vašich dat je pro nás prioritou. Proto používáme aplikaci, která využívá TLS 1.2, což je protokol používaný také v online bankovnictví. Pro každou relaci je generováno náhodné jednorázové heslo. Šifrování probíhá formou 2048bit RSA nebo 256bit eliptickou křivku DH pro výměnu asymetrických klíčů, k ověření každého připojení. Navíc, pokud námi používaná aplikace detekuje jakoukoli změnu signálu připojení, je relace z bezpečnostních důvodů okamžitě ukončena. Bez možnosti opětovného navázání, aby nedocházelo k útokům MITM. Aktuální režim šifrování, stav ověření a otisk klienta lze během navázané relace kdykoliv zobrazit a ověřit.

Základní účtovanou časovou jednotkou vzdáleného servisu je ¼ hodina.

Popis servisního zásahu cena bez DPH cena s DPH
práce technika ¼ hod. běžná cena 175 Kč 212 Kč
práce technika 1 hod. běžná cena 700 Kč 847 Kč

Rychlý návod

Aleš BednářZavolejte našemu technikovi a domluvte si čas začátku servisu

  • Klikněte na tento odkaz

  • Spusťte stažený soubor (AnydeskSuma.exe)

  • Potvrďte spuštění a možnost provádění změn u staženého souboru (AnydeskSuma.exe)

  • Nadiktujte nám Vaše ID (umístěno hned vedle loga SUMA spol. s r.o.)

  • Vyčkejte, než se před Vámi objeví výzva ke spojení, tu
    tlačítkem „přijmout“ potvrďte
Droid, servis

Volejte, pište, obratem pro vás najdu volného technika.

+420 241 021 996