Život není jen o práci. Kromě akcí, které pořádáme pro naše klienty, pořádáme i akce pro širokou veřejnost. Nejvíce se nám daří a nejvíce radosti nám dělají akce pro malé, ale i větší děti. S těmito eventy počítáme i do budoucna, mají místo v našem kalendáři, v našem rozpočtu a hlavně v našich srdcích.

 

SUMA PONY LEAGUE

SumaPonyLeagueLogoBaseballový a softballový turnaj SUMA PONY LEAGUE

Každoročně jsme pořadatelem mezinárodního kadetského baseballového a softballového turnaje SUMA PONY LEAGUE. Tento turnaj je jedním z prvních turnajů v roce. Turnaj je připraven pro kluky a holky ve věku od 13 do 16 let a je svým pojetím naprosto ojedinělý. Těší nás nadšení a dobré odezvy z těchto turnajů, proto budeme v této tradici rádi pokračovat. Více informací o tomto turnaji najdete na oficiální stránce na Facebooku a některé jeho nezapomenutelné okamžiky si můžete vychutnat i v našich galeriích

 

Mezinárodní den dětí

Mezinárodní den dětí

Více než dvacet let u nás ve firmě pořádáme také oslavy mezinárodního dětského dne, které jsou zaměřeny na děti všech věkových kategorií. V rámci této akce u nás najdete soutěže, hry a jiné zájmové aktivity, z nichž je většina bodovaná. Získané bodíky si pak děti mohou vyměnit v našem stánku, za dárky dle vlastního výběru. Chybět nesmí ani slosování o další zajímavé ceny, kopec sladkostí a spousta zábavy. Další podrobnosti se dozvíte na naší firemní stránce na Facebooku a prohlédnout si můžete i galerie z minulých ročníků.