Vážení zákazníci, dovolte nám oznámit uvedení do prodeje služby Microsoft Copilot pro Microsoft 365.


Microsoft Copilot pro Microsoft 365 uvolněn do prodeje

Co služba přináší?

  • Definice říká

Je to produktivní nástroj využívající umělou inteligenci (AI), který koordinuje velké jazykové modely (LLM), obsah v Microsoft Graphu a aplikace Microsoft 365, které používáte každý den, jako jsou Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams a další. Tato integrace poskytuje inteligentní pomoc v reálném čase a uživatelům umožňuje zlepšit kreativitu, produktivitu a dovednosti.

  • Jaké je využití v praxi

Služby Microsoft Copilot například umí

Word – Generovat text s formátováním i bez něj, v nových i existujících dokumentech. Vytvářejte obsahy a souhrny, pokládejte otázky k dokumentu a vytvářejte jednoduché příkazy prostřednictvím chatu.

PowerPoint – Vytvářet nové prezentace, dle požadavku nebo wordového souboru s využitím podnikových šablon. Přidávejte snímky a obrázky nebo provádějte změny formátování v celé prezentaci.

Outlook – Udělat souhrn e-mailového vlákna, který uživateli pomůže rychle pochopit diskuzi. Pro vytvoření konceptu čerpejte z jiných e-mailů nebo z obsahu Microsoft 365, ke kterému máte přístup.

Teams / Chat – Uživatelé můžou vyvolat funkci Copilot v libovolném chatu. Copilot může shrnout obsah chatu až 30 dní zpětně. Uživatelé mohou s Copilotem komunikovat výběrem předem napsaných dotazů nebo psaním vlastních otázek.

Teams / Schůzky – Copilot použije přepis v reálném čase k zodpovězení otázek konkrétního uživatele. Uživatel může zadat jakoukoli otázku nebo použít předem nastavené dotazy.

Teams / Whiteboard – Můžete požádat funkci Copilot, aby generovala a organizovala nápady do témat. Vytvářela návrhy, které uvedou nápady do života a shrnula obsah tabule.

OneNote – Pomocí dotazů můžete vytvářet koncepty plánů, generovat nápady, vytvářet seznamy a organizovat informace, což vám pomůže snadno najít, co potřebujete.

 

Jaké jsou podmínky nákupu?

  • Od 16. ledna 2024 si můžete produkt Microsoft Copilot předplatit v rámci standardního programu CSP/NCE.

  • Doporučená koncová cena je 337,20 EUR za rok a uživatele.

  • Licence je dostupná pouze v ročním závazku s roční platbou.

  • Microsoft Copilot pro M365 je add-on plán, je tedy nutné mít oprávněnou základní podkladovou licenci:

- Microsoft 365 Business Standard/Business Premium
- Office 365 E3/E5
- Microsoft 365 E3/E5

  • Microsoft Copilot pro M365 je dostupný v následujících jazycích:

- Angličtina, španělština, japonština, francouzština, němčina, portugalština, italština a čínština. Pro Excel jenom angličtina (další jazyky v prvních měsících kalendářního roku 2024).

- Brzy by měly být přidány i další jazyky včetně češtiny. Momentálně funguje čeština jen částečně.

 

Služba Microsoft Copilot pro Microsoft 365 vám umožní využívat umělou inteligenci (AI) ve vašem zabezpečeném prostředí s využitím vnitrofiremních informací podle vašich bezpečnostních pravidel.

Využijte tohoto virtuálního pomocníka pro efektivnější práci.

Nezapomeňte objednat službu Microsoft Copilot pro Microsoft 365 v rámci ročních obnov, nebo kdykoliv v průběhu roku a využijte naplno a bezpečně potenciál umělé inteligence.

V případě zájmu o tento produkt nebo v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Děkuji

Jan Weiser, obchodní ředitel